Cennik Prania Tapicerki Samochodowej

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również profesjonalne pranie tapicerki samochodowej. W naszej pralni wypierzesz tapicerkę samochodową nawet w zimą, nie liczą się warunki pogodowe ponieważ posiadamy przygotowaną do tego celu hale.

PAKIET
START
 
STANDARD
 
ZŁOTY
Odkurzanie   
Pranie foteli i kanapy  
Pranie boczków   
Pranie podłogi, bagażnika (dywaniki)   
Pranie podsufitki    
Czyszczenie plastików   
Suszenie   
Mycie szyb    

 

PAKIETY
START
 
STANDARD
 
ZŁOTY
 Hatchback95 zł 175 zł 215 zł
Sedan95 zł 185 zł 225 zł
Kombi105 zł 195 zł 235 zł
SUV/terenowe105 zł 215 zł 255 zł
Van/bus 7 miejsc145 zł 255 zł 295 zł
Powyżej 7 miejsccena j/w +20 zł za miejsce cena j/w +20 zł za miejsce cena j/w +20 zł za miejsce

 

1. Odkurzanie i przygotowanie pojazdu:

przed przystąpieniem do czyszczenia auto jest przygotowywane poprzez dokładne odkurzenie, usunięcie zanieczyszczeń stałych oraz posprzątanie wnętrza

2. Pranie tapicerki samochodowej:

tapicerkę samochodową czyścimy używając metody prania ekstrakcyjnego. Sposób ten zapewnia najlepsze rezultaty oraz jest w pełni bezpieczny dla Twojego samochodu. W samochodzie możemy spotkać zabrudzenia wszelakiej maści, dlatego używamy enzymatycznego prespray'u, który rozpuszcza zabrudzenia i tworzy zawiesinę na materiale przygotowując do prania właściwego. Do plam zawierających barwniki, mamy odpowiednie odplamiacze. Pranie tapicerki samochodowej odbywa się przy użyciu wydajnego i mocnego 9bar'owego ekstraktora z potrójną turbiną ssącą wyposażonego w podgrzewacz wody. Gorący detergent uderzając w materiał przy dużym ciśnieniu idealnie wybija wszelkie zabrudzenia. Potrójna turbina ssąca zasysa rozpuszczone zabrudzenia do tzw. szamba. Tapicerka jest czysta, świeża i pachnąca, a kolory ożywione


3. Czyszczenie podsufitki: 

wymaga doświadczenia i wyczucia, gdyż nie można jej namoczyć. Aby materiał się nie odkleił oraz nie pozostały zacieki, używamy wypracowanej metody, która jest w pełni bezpieczna dla podsufitki i daje świetne rezultaty. Czysta i jasna podsufitka zdecydowanie daje więcej światła w środku.

4. Czyszczenie podłogi, obić drzwi, bagażnika:

aby dopełnić pozytywnego wrażenia czystości w środku, polecamy zadbać o elementy towarzyszące. Dzięki praniu podłogi kolor staje się intensywniejszy, a zabrudzenia są odsysane do maszyny. Odkurzanie nie zawsze usunie cały piasek wbity w materiał, natomiast natrysk detergentu pod dużym ciśnieniem wybija z wykładziny drobny piasek jak i zabrudzenia. Boczki, czyli obicia drzwi bardzo łatwo ulegają zabrudzeniom, a przywrócenie ich czystości ma jak najbardziej spore znaczenia dla ogólnego wyglądu auta w środku. Tak jak w przypadku podsufitki, tak i w tym, ostrożnie i umiejętnie doczyszczamy te elementy, bez obawy o przełączniki szyb elektrycznych bądź głośniki.


5. Czyszczenie plastików, mycie szyb:

aby kompleksowo zadbać o wnętrze samochodu przygotowaliśmy specjalny program do plastiku. Elementy są dokładnie czyszczone oraz odtłuszczane, a po całym zabiegu nakładany jest środek pielęgnacyjny zapewniający lepszą kondycję plastików oraz efekt satyny. Umyte szyby nadadzą dodatkowy blask do całości.

6. Suszenie:

dysponujemy wydajną dmuchawą do osuszania pomieszczeń, która w skuteczny sposób przyśpiesza proces schnięcia. W zależności od warunków atmosferycznych trwa on od 30 minut do paru godzin.

7. Ozonowanie - Dbaj z nami o przestrzeń, którą się otaczasz!:

Ozonowanie to czyste powietrze oraz sterylne wnętrze. Nawet niewielkie stężenia ozonu zmniejszają lub usuwają: - Odór papierosowy oraz inne zapachy organiczne i nieorganiczne, - Grzyby tworzące pleśnie np. na ścianach, zapachy stęchlizny, choroby skóry. Eliminuje również zarodniki grzybów. Skutki działania są długotrwałe.
- Roztocza - powodujące alergie ataki astmy, wyczerpanie organizmu,
- Drobno ustroje powodujące zakażenia bakteryjne, stany zapalne, choroby bakteryjne itp.
- Pyłki kwiatowe powodujące alergie, podrażnienia nosa, gardła, skóry.